Mateřská škola, Nymburk

Uzavření MŠ Růženka

27.02.2021

Vážení rodiče z Růženky,
   je nám to moc líto, ale na základě nařízení vlády ČR bude MŠ Růženka uzavřena od 1. 3. - 21. 3. 2021. Přesný termín otevření Vám sdělíme prostřednictvím webových stránek MŠ.
Pro rodiče pracujících ve složkách IZS, bude provoz zajištěn v MŠ Adélka při ZŠ Letců R.A.F. Nymburk. Zákonný zástupce dítěte nahlásí u svého zaměstnavatele, že potřebuje své dítě umístit do této MŠ. Tuto skutečnost zařizuje vedení Středočeského kraje.
Distanční výuku pro dětičky najdete na webových stránkách a facebooku od 8. 3. 2021. Budeme velice rádi za zpětnou vazbu prostřednictvím mailů (ucitelems@zstyrsova.cz) můžete posílat, co s dětmi děláte, vypracované pracovní listy, či jiné fotečky.
Všem Vám přejeme pevné zdraví a věříme, že se vše brzy uklidní a zase se budeme potkávat osobně v naší Růžence.

Děkujeme Vám za pochopení a vzájemnou spolupráci.
Kolektiv MŠ Růženka

Sněhuláci - Týdenní projekt

28.01.2021

Koho mráz a zima láka, postaví si sněhuláka…. To bylo motto celého našeho sněhulákového týdne. Začali jsme si povídat o sněhulácích, z čeho vznikají, co mají na sobě, kde je můžeme vidět. vyrobili jsme si sněhulákovou rukavičku, velkého kartonového sněhulákového kamaráda a nakonec jsme si vyzkoušeli pracovat s ponožkou a rýží. Zvládli jsme z toho vytvořit malé kulaté sněhuláčky, kteří nám zdobí šatny v naší školce. Také jsme se naučili písničku o sněhulácích, kteří si celou zimu šetřili na stáří a přišli na to, jak přežít v létě - koupili si obývací ledničku. Poslední den jsme všichni do školky přišli přestrojení za sněhuláky. Jak jsme si celý týden užili se můžete podívat v galerii.

Zimní radovánky

15.01.2021

Konečně jsme se dočkali....napadl nám sníh. Tak jsme na nic nečekali a šli jsme řádit na sníh. Všichni jsme si to moc užili.

Vánoce v Růžence

04.01.2021

Když jsem se vrátili všichni po Vánocích do školky, čekalo na nás pod stromečkem velké překvapení. Ježíšek nám ve školce nechal dárečky. Po svačince jsme začali všichni rozbalovat dárky  a měli jsme velkou radost, co nám Ježíšek všechno nadělil. Děti v Růžence byly moc a moc hodné, však se sami podívejte.

Vítáme Vás na stránkách Mateřské školy Růženka.

Je čas bobování

10.02.2021

Kdo bude chtít, může si do školky přinést lopatu či pekáč na dopolední řádění na zahradě. Prosíme, nechávejte tyto věci před vchodem. Nenoste je do vnitřních prostor MŠ. Děkujeme.

Akce na měsíc únor 2021

29.01.2021

15.2. – 19.2. – Týdenní projekt

„Povídání s liškou Eliškou“

V případě hezkého zimního dne, bychom s dětmi v tomto týdnu jeli na polodenní výlet do lesa (nakrmit lesní zvířátka). Podrobnější informace budou na nástěnkách v šatnách MŠ.

17.2.   Keramika v MŠ

Keramika v Růžence

20.01.2021

Ve středu jsme si vyrobili okrasné květináče z keramické hlíny na malé sukulenty.

05.01.2021

AKCE NA MĚSÍC LEDEN 2021

1.1.  MŠ uzavřena – Vánoční prázdniny

20.1.   Keramika v MŠ

25.1. – 28. 1Projektový týden –

„Veselí sněhuláci“

28.1. Karneval v MŠ – Sněhuláci

29.1.   Pololetní prázdniny – omezený povoz

17.12.2020

VÁŽENÍ RODIČE, PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOČNÍCH.

MNOHO ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A SPOKOJENOSTI V NOVÉM ROCE 2021
VÁM PŘEJE CELÝ KOLEKTIV MŠ RŮŽENKA.

Uzavření MŠ Růženka

27.02.2021

Vážení rodiče z Růženky,

Děkujeme Vám za pochopení a vzájemnou spolupráci.
Kolektiv MŠ Růženka

Je čas bobování

10.02.2021

Akce na měsíc únor 2021

29.01.2021

15.2. – 19.2. – Týdenní projekt

„Povídání s liškou Eliškou“

17.2.   Keramika v MŠ

Sněhuláci - Týdenní projekt

28.01.2021

Keramika v Růžence

20.01.2021

Zimní radovánky

15.01.2021

05.01.2021

AKCE NA MĚSÍC LEDEN 2021

1.1.  MŠ uzavřena – Vánoční prázdniny

20.1.   Keramika v MŠ

25.1. – 28. 1Projektový týden –

„Veselí sněhuláci“

28.1. Karneval v MŠ – Sněhuláci

29.1.   Pololetní prázdniny – omezený povoz

Vánoce v Růžence

04.01.2021

17.12.2020

VÁŽENÍ RODIČE, PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOČNÍCH.

MNOHO ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A SPOKOJENOSTI V NOVÉM ROCE 2021
VÁM PŘEJE CELÝ KOLEKTIV MŠ RŮŽENKA.

Veškeré aktuality z předchozích týdnů jsou automaticky
v archivu, kde najdete i informace z minulých let. Obrázek archivu

Loga partnerů

Pravidla přístupnosti Zpracování osobních údajů GDPR