Mateřská škola, Nymburk

Základní a mateřská škola, Tyšova 446, Nymburk

Červenec

30.06.2022

Milí rodiče a naše děti z Růženky, touto formou Vám ještě jednou děkujeme za poděkování, krásné květiny, dárečky a mlsinky. Největší odměnou jsou pro nás úsměvy, radost a spokojenost Vašich dětí ve školce. Věříme, že pak jste spokojeni i vy. Našim přeškoláčkům přejeme spoustu úspěchů ve škole, hodnou paní učitelku a spoustu nových přátel. Na naše malé a nově nastupující děti se budeme těšit v Růžence.

Krásné léto a pohodovou dovolenou.

Vaše paní učitelka J+ H+ M+ A a kolektiv MŠ

Zahradní slavnost a besídka pro rodiče

23.06.2022

V úterý 21.6. jsme úspěšně oslavili konec školního roku na zahradě. Pro rodiče jsme si připravili písničky, básničku i závěrečný tanec. Potom jsme si zařádili na školní zahradě. Nechybělo ani bohaté pohoštění. Všem se nám to všechno moc povedlo a tento den jsme si užili.

J. Mádlová

Výlet do Českého ráje

15.06.2022

Ve středu 15.6. jsme se vydali výletit do Českého ráje. Rozhlédli jsme se do daleka ze dvou vyhlídek, prošli se mezi skalami a krásným lesem. Nasbírali jsme si nějaké borůvky a postavili lesní domečky. Také jsme se zastavili u několika léčivých pramenů. Tak teď budeme všichni hodně zdraví. Z výletu jsme přijeli plní krásných zážitků.

Cesta za Vodníkem

09.06.2022

Protože si celý týden povídáme o vodnících, vydali jsme se ve středu jednoho nymburského najít. A našli jsme. Sedí si na kraji Labe a hlídá naší řeku. Přečetli jsme si u něj pohádku O zamilovaném hastrmanovi a ta se mu moc líbila., stejně jako nám. Potom jsme si zahráli několik her a zaskotačili na nedalekém dětském hřišti a upalovali do školky na oběd. Bylo to pěkná vycházka.

Návštěva Městské policie v MŠ

24.05.2022

V úterý 24.5. jsme si vyzkoušeli práci městských strážníků. Zopakovali jsme si bezpečnost jízdy na kole, správné chování v blízkosti silničního provozu, zjistili jsme, co dělat, pokud potkáme volně pobíhajícího psa, nebo najdeme injekční stříkačku. Vyzkoušeli jsme si neprůstřelnou vestu a podívali se do policejního vozu. Všichni jsme si odnesli mnoho nových poznatků a krásný zážitek. Děkujeme strážníkům Městské policie Nymburk.

Vítáme Vás na stránkách Mateřské školy Růženka.

Canisterapie v Růžence

28.06.2022

V úterý 28.6. k nám do Růženky zavítal Edie - pejsek cvičený na Canisterapii - s paničkou Kristýnou a jejími žáky z 8. třídy. Předvedli nám, co všechno Edie umí a jak se s ním cvičí. Mohli jsme si ho pohladit a pomazlit se s ním. Prošli jsme si různá stanoviště s " psími " úkoly, které jsme bravurně splnili a díky tomu, jsme dostali malou odměnu. Moc jsme si to užili.

Škola v přírodě

17.06.2022

Od 30. 5. - 4.6. jsme odjeli na školu v přírodě do Jizerských hor - Smržovka. Ubytovali jsme se v krásném penzionu Červená Karkulka. Celý týden jsme měli v námořnickém a pirátském duchu. Vyráběli jsme si kotvy, medúzy, stojánek na tužky s podmořským světem. Podnikli jsme túru na rozhlednu Černá Studnice, kde jsme našli i schovaný poklad. Nakonec jsme měli karneval a v sobotu plní prožitků a zážitků jsme se vrátili domů. Všichni jsme si tom moc užili a už se těšíme zase za rok na společnou Školu v přírodě.

Rozloučení s předškoláky

14.06.2022

V úterý 14. 6. jsme se rozloučili s našimi malými školáčky. Snad upotřebí vědomosti a dovednosti získané v naší školce a budou mít na školku samé krásné vzpomínky. Přejeme jim šťastné vykročení do toho nového školního života.

Akce na měsíc červen

27.05.2022

1.6. Čtení u Vodárenské věže

8.6. Odpolední konzultace se školní psycholožkou pro přihlášené
14.6. Rozloučení s předškoláky na školní zahradě
15.6. Tvoření se Zuzkou Pilnou - výroba korálkového náramku v MŠ na zahradě
16.6. Celodenní výlet do Českého ráje
20.6. Sportovní den na Vesláku
21.6. Jarní besídka na zahradě MŠ a rozloučení se školním rokem - opékání buřtiků
28.6. Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí od 1.9. 2022
30.6. Poslední den v MŠ - nanuková párty

Informace pro rodiče nově přijatých dětí od září 2022

!!!!Pozor změna termínu!!!!!

Upozorňujeme rodiče dětí, které byly přijaté do MŠ Růženka od 1. 9. 2022, budou informováni emailem ohledně informační schůzky, která proběhne v úterý 28. 6. 2022 od 16:30 hod. ve třídě Žabiček MŠ Růženka. Účast nutná!!!

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit.
Kolektiv MŠ Růženka

30.06.2022

Krásné léto a pohodovou dovolenou.

Vaše paní učitelka J+ H+ M+ A a kolektiv MŠ

24.05.2022

Informace pro rodiče nově přijatých dětí od září 2022

!!!!Pozor změna termínu!!!!!

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit.
Kolektiv MŠ Růženka

Veškeré aktuality z předchozích týdnů jsou automaticky
v archivu, kde najdete i informace z minulých let. Obrázek archivu

Loga partnerů školy Loga partnerů školy Loga partnerů školy Loga partnerů školy Loga partnerů školy Loga partnerů školy Loga partnerů školy Loga partnerů školy