Mateřská škola, Nymburk

Základní a mateřská škola, Tyšova 446, Nymburk

Akce na měsíc Listopad

27.10.2021

1.11. – 5.11.  Projektový týden:

„Barevný listopad s Růženkou“

(bližší informace na nástěnkách v šatnách)

2.11. Odpolední setkání v MŠ se školní psycholožkou pro přihlášené rodiče na téma: „ Školní zralost“ od 16:00hod. ve třídě Žabiček

3.11. Keramika v MŠ

9.11. Fotografování v MŠ (VÁNOČNÍ SET)

10.11. Divadlo v MŠ

15.11. Malá technická univerzita v MŠ – „Malý architekt“

17.11. Státní svátek – MŠ uzavřena

25.11. Keramika v MŠ

Akce na měsíc říjen

12.10. ZDRAVÁ "5" - PROJEKT O ZDRAVÉ VÝŽIVĚ PRO DĚTI

14.10. KERAMIKA V MŠ

21.10. DRAVCI V MŠ - UKÁZKA DRAVÝCH PTÁKU NA ZAHRADĚ MŠ

27. 10. a  29.10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY

28.10. STÁTNÍ SVÁTEK -  MŠ UZAVŘENA

Dle počasí máme naplánováno: Dopolední Cestu za pokladem
                                                    Dopolední výlet do rodinné zahrady do Chvalovic - sběr ořechů
Bližší informace budou na nástěnkách v MŠ.

Výlet do lesa s Růženkou

22.09.2021

Ve středu jsme si se školkou vyrazili na výlet do lesa na Jivák. Nadýchali jsme se čerstvého vzduchu, prozkoumali zátiší lesa u rybníka. Nasbírali jsme si lesní poklady do svých košíčků.  Potom jsme si s kamarády postavili  domečky pro lesní skřítky nebo pro malá  zvířátka. Nakonec jsem se šli podívat na chaloupky a dopolední výlet jsem zakončili na hřišti, kde jsme si zahráli tematické hry ( Na ježka, Na medvěda,...). Všem se nám moc výlet líbil, však se podívejte na fotečky.

Akce na měsíc ZÁŘÍ

1.9.  První den ve školce

7.9. Schůzka pro rodiče v MŠ od 16:30hod.
14.9. Keramika v MŠ
22.9. Výlet do lesa na Jivák
28.9. Státní svátek - MŠ UZAVŘENA

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE

31.08.2021

V úterý 7. 9. 2021 od 16:30hod. se uskuteční informační schůzka pro všechny rodiče z MŠ Růženka.

Prosíme nechoďte s dětmi.
Děkujeme za pochopení.
Vaše paní učitelky

Vítáme Vás na stránkách Mateřské školy Růženka.

Výlet do Chvalovic

08.10.2021

V pátek po svačince jsem si udělali výlet do Chvalovic.  Navštívili jsme rodinný statek, kde jsme viděli koně a také jsem se na nich povozili.  Poté jsme se přesunuli do rodinné zahrady, kde jsme si nasbírali do košíčků spoustu oříšků, pohráli jsme si na houpačkách, zkusili jsme si namoštovat jablíčka a poté ihned ochutnali mošt, nakrmili jsme drůbež a sebrali snesená vajíčka. Všichni jsme si to moc užili. Velké poděkování patří rodině Clynes, která nás pozvala.

Procházka s Růženkou

30.09.2021

Dneska jsme si vyrazili po svačině na dopolední procházku směr Písty - Komárno. Cestou jsme pozorovali barevnost naší přírody a přečetli jsem si na sluníčku i jednu pohádku. V lesíku jsme popřáli našemu kamarádovi Kryštofovi k narozeninám a zazpívali jsme mu písničku. Nadýchaní čerstvým vzduchem jsme se vrátili na dobrý oběd do školky.

Výlet do lesa

09.09.2021

Ve středu 22.9. pojedeme s dětmi do lesa na Jivák. Sraz všech dětí v MŠ nejpozději do 8:00hod.

S sebou: sportovní oblečení a obuv, pevný batoh, 2 pití, mlsinku ( sušenku).
Svačina i oběd bude v MŠ.
Děti si s sebou mohou vzít podepsaný malý košíček na sbírání pokladů v lese.
Při nepříznivém počasí bude výlet zrušen!!

Bližší informace na nástěnkách v MŠ.

Děkujeme a budeme se těšit.

1. DEN VE ŠKOLCE

01.09.2021

První den ve školce jsme všichni zvládli. Pohráli jsem si s novými kamarády a hračkami, zacvičili jsme si, zazpívali jsme si, zaskotačili na školní zahradě a nakonec jsme si dali dobrý obídek. Už se těšíme na další dny.

První den 1.9. 2021

31.08.2021

Vážení rodiče a růženkové dětičky. Prázdniny utekly jako voda a my už pro vás máme na zítřejší den vše připraveno. Těšíme se, že i vy dorazíte do školy s dobrou náladou. Prosíme o příchod do MŠ nejpozději do 8:15hod.

Žádáme rodiče, aby u vstupu do šatny použili dezinfekci a respirátor.
Děkujeme za pochopení a zítra se na děti velmi těšíme.

Akce na měsíc Listopad

27.10.2021

1.11. – 5.11.  Projektový týden:

„Barevný listopad s Růženkou“

(bližší informace na nástěnkách v šatnách)

3.11. Keramika v MŠ

9.11. Fotografování v MŠ (VÁNOČNÍ SET)

10.11. Divadlo v MŠ

15.11. Malá technická univerzita v MŠ – „Malý architekt“

17.11. Státní svátek – MŠ uzavřena

25.11. Keramika v MŠ

Výlet do Chvalovic

08.10.2021

Akce na měsíc říjen

12.10. ZDRAVÁ "5" - PROJEKT O ZDRAVÉ VÝŽIVĚ PRO DĚTI

14.10. KERAMIKA V MŠ

21.10. DRAVCI V MŠ - UKÁZKA DRAVÝCH PTÁKU NA ZAHRADĚ MŠ

27. 10. a  29.10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY

28.10. STÁTNÍ SVÁTEK -  MŠ UZAVŘENA

Dle počasí máme naplánováno: Dopolední Cestu za pokladem
                                                    Dopolední výlet do rodinné zahrady do Chvalovic - sběr ořechů
Bližší informace budou na nástěnkách v MŠ.

Procházka s Růženkou

Výlet do lesa s Růženkou

22.09.2021

Výlet do lesa

09.09.2021

S sebou: sportovní oblečení a obuv, pevný batoh, 2 pití, mlsinku ( sušenku).
Svačina i oběd bude v MŠ.
Děti si s sebou mohou vzít podepsaný malý košíček na sbírání pokladů v lese.
Při nepříznivém počasí bude výlet zrušen!!

Bližší informace na nástěnkách v MŠ.

Děkujeme a budeme se těšit.

Akce na měsíc ZÁŘÍ

1.9.  První den ve školce

7.9. Schůzka pro rodiče v MŠ od 16:30hod.
14.9. Keramika v MŠ
22.9. Výlet do lesa na Jivák
28.9. Státní svátek - MŠ UZAVŘENA

1. DEN VE ŠKOLCE

01.09.2021

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE

31.08.2021

Prosíme nechoďte s dětmi.
Děkujeme za pochopení.
Vaše paní učitelky

První den 1.9. 2021

31.08.2021

Žádáme rodiče, aby u vstupu do šatny použili dezinfekci a respirátor.
Děkujeme za pochopení a zítra se na děti velmi těšíme.

Veškeré aktuality z předchozích týdnů jsou automaticky
v archivu, kde najdete i informace z minulých let. Obrázek archivu

Loga partnerů

Pravidla přístupnosti Zpracování osobních údajů GDPR