Mateřská škola, Nymburk

Leden

Tiskopis daně 2021

07.01.2022

Tiskopis pro uplatnění slevy na dani za zdaňovací období 2021 si můžete vyzvednout v MŠ  u paní učitelky. Vyplněný formulář odevzdejte v MŠ nejpozději do 20.1. 2022. MŠ zajistí potvrzení u vedoucí školní jídelny. Potvrzené tiskopisy vám vrátíme. Kdo tiskopis nepřinese do 20.1. , bude si již vše vyřizovat sám.

Děkujeme za pochopení.

Akce na měsíc leden 2022

3.1.  Nadílka od Ježíška v MŠ

19.1. Keramika v MŠ

27.1. Maňáskové divadlo v MŠ

V  tomto měsíci plánujeme tajný výlet s dětmi. O bližších informacích budete informováni na nástěnkách v šatně.

Poslední předvánoční den v Růžence

22.12.2021

Dnešní poslední den ve školce, před tím než přijde Ježíšek, jsme si náležitě užili. Vyzkoušeli jsme si některé vánoční zvyky. V jablíčku jsme měli vytouženou hvězdičku a naše hořící skořápkové lodičky se rozepluly do světa. Také jsme si zazpívali vánoční koledy a pobavili se u loutkové pohádky s názvem " Podivuhodné Vánoce". A teď už budeme jenom čekat, jestli k nám do Růženky Ježíšek přiletí.

Akce na měsíc prosinec

30.11.2021

1. 12. Divadlo v MŠ

6. 12. Mikulášský karneval + malá mikulášská nadílka

8. 12. Písničky z pohádek – hudební program pro děti

13. 12 – 17. 12. Vánoční tvoření s dětmi ( Týdenní projekt)

22. 12. Vánoční pohádka v MŠ

23. 12. – 2. 1. Vánoční prázdniny – MŠ uzavřena

Malý architekt v MŠ

15.11.2021

Dnes jsme se na chvíli všichni stali architekty. Dozvěděli jsme se co vlastně to slovo znamená a čím se vůbec takový architekt zabývá. Zjistili jsme, jak vypadá takový plán domu a co vše musí takový dům mít. Také jsme si podle vlastní fantazie postavili svůj vlastní domeček a pak podle plánu vyrobili půdorys dalšího domu. Zjistili jsme co jsou obvodové zdi a co příčky. Všechny nás to moc zajímalo a kdo ví, třeba jednou bude z někoho z nás opravdový architekt.

Vítáme Vás na stránkách Mateřské školy Růženka.

Ježíšek v Růžence

03.01.2022

Když jsme se po Vánocích vrátili do školky, čekalo na nás velké překvapení  Ježíšek nám nadělil pod stromečky dárečky. Dostali jsme velké stavebnice, magnetické kostky, nová autíčka, hry na povolání, nádobíčko do kuchyněk, také zdravotnické vozíčky a spoustu nových didaktických her. Asi jsme byli všichni opravdu moc hodní. Děkujeme Ježíškovi.

PF 2022

22.12.2021

Milí rodiče z Růženky, moc děkujeme za milé dárečky od Vás a vašich dětí. I my pro Vás máme malý dáreček, kterým si můžete zpříjemnit předvánoční čas. Přejeme hezkou podívanou.

Mikulášský karneval s nadílkou

06.12.2021

Dnes jsme si ve školce všichni zahráli na čertíky, andílky i pány Mikuláše. Zatančili jsme si, zazpívali a nakonec jsme všichni odcházeli s malou nadílkou. A to znamená, že v Růžence jsou všechny děti hodné. Moc jsme si dnešní den užili.

Malý karneval v Růžence

26.11.2021

Tento týden jsme si hráli na povolání. Zatímco ve třídě Krtečků se děti zamýšlely nad tím, čím by chtěly být, tak ve třídě Žabiček bylo jasno a z dětí se na týden stali švadleny a krejčí. V pátek jsme vše zakončili konzumací snídaně a oběda v místní "restauraci U Růženky" a navštívili jsme světovou módní přehlídku. Vše jsme si velmi užili.

Barevný listopad s Růženkou

08.11.2021

Barevný listopad s Růženkou.
V tomto týdnu jsme si užili hodně tvoření. Vyrobili jsme si krásné podzimní lucerničky, barevné listy, podobné těm v přírodě, také velké listy a barevné podzimní stromy, na kterých jsme se vyřádili všichni společně a nakonec krásné čelenky, za které by se nemuseli stydět ani lesní víly či skřítci Podzimníčci. Také jsme si pověděli, proč se na podzim listy barví do jiných barev a jaké barvy jsou typické pro toto roční období, zahráli jsme si mnoho podzimních her a také si zaskotačili na podzimní diskotéce. Všichni jsme si náš "Barevný listopad s Růženkou" užili.

Tiskopis daně 2021

07.01.2022

Děkujeme za pochopení.

Ježíšek v Růžence

03.01.2022

Akce na měsíc leden 2022

3.1.  Nadílka od Ježíška v MŠ

19.1. Keramika v MŠ

27.1. Maňáskové divadlo v MŠ

PF 2022

Poslední předvánoční den v Růžence

Mikulášský karneval s nadílkou

06.12.2021

Akce na měsíc prosinec

30.11.2021

1. 12. Divadlo v MŠ

6. 12. Mikulášský karneval + malá mikulášská nadílka

8. 12. Písničky z pohádek – hudební program pro děti

13. 12 – 17. 12. Vánoční tvoření s dětmi ( Týdenní projekt)

22. 12. Vánoční pohádka v MŠ

23. 12. – 2. 1. Vánoční prázdniny – MŠ uzavřena

Malý karneval v Růžence

26.11.2021

Malý architekt v MŠ

15.11.2021

Barevný listopad s Růženkou

08.11.2021

Barevný listopad s Růženkou.

Veškeré aktuality z předchozích týdnů jsou automaticky
v archivu, kde najdete i informace z minulých let. Obrázek archivu

Loga partnerů

Pravidla přístupnosti Zpracování osobních údajů GDPR